A jednak podpisał…

Browse By

Tytuł z domieszką dowcipu, bo o agenturalnej przeszłości byłego prezydenta można przekonująco argumentować nie tylko od 2008 roku, kiedy została wydana książka Sb a Lech Wałęsa…, ale i od 1992 roku, gdy prezydent trafił na Listę Macierewicza i współobalał rząd Jana Olszewskiego w Nocnej Zmianie Jacka Kurskiego.

Szeroko i jasno prezentowały niedawno sprawę Wiadomości, wybierając atrakcyjne materiały archiwalne z ostatniego 25-lecia. Linki do tych krótkich, aczkolwiek bogatych w treść filmów, dostępne są poniżej. W roli głównej TW Bolek. W pozostałych rolach m. in. Kiszczak, Jaruzelski, Tusk, Niesiołowski, Pawlak, Schetyna, Kaczyński, Macierewicz, historycy, komentatorzy, politycy, działacze Solidarności.

Kibicujemy tym, którzy do końca wierzyli (i nadal wierzą) w uczciwość Wałęsy. Nie da się zapomnieć, że ten Chuck Norris polskiej sceny polityki dzięki swojemu sprytowi, dla niepoznaki radośnie biesiadował z wrogami, przeciągając część agentów bezpieki na jasną stronę mocy i okręcał sobie wokół najmniejszego palca cały komunistyczny establishment. Od lat też rzeczowo, bez zbędnych emocji, przekonująco argumentuje za swoją niewinnością.

LINKI VIDEO

Przez 6 lat Lech Wałęsa współpracował z SB
Kłamstwo mitem założycielskim III RP
Platforma w obronie TW Bolka
Tak Kiszczak kłamał w sprawie Wałęsy
Nocna Zmiana

Fotografia: WikiMedia Commons.

 

Podobne Artykuły