Bierz, chłopie, Żonę na La La Land

Browse By

Było o filmach dla facetów, no to teraz coś dla płci pięknej, aczkolwiek i ci brzydsi, jeśli z tych bardziej uszlachetnionych, powinni się w tej sztuce odnaleźć. Mowa o La La Land – filmie z prawdziwym „efektem wow”, a nawet „wow, wow, wow”, i to nie tylko po jego zakończeniu, ale wielokrotnie w trakcie jego emisji. Cudownie zrobiony, ze świetnymi ujęciami, wspaniałą muzyką i pozytywną historią. Od niedawna w naszych kinach. Jest więc jeszcze czas, by zaserwować sobie i najbliższej osobie kawał solidnego, radosnego, lekkiego kina.

Mia i Sebastian to dwoje młodych ludzi, których serca skrywają głębokie pasje do aktorstwa i muzyki oraz powiązane z nimi własne pomysły na życie. Z powodu dotychczasowych doświadczeń ich marzenia cały czas pozostają ukryte dla świata, ale przypadkowe spotkanie ma to zmienić raz na zawsze…

„Niezwykły i wspaniały!” „Romantyczny, niezwykle stylowy i nieskończenie pomysłowy.” „Wybitny!” „Magiczny!” Normalnie z ust ci recenzenci mi te słowa wyjmują. Dodam, że wczoraj film otrzymał nominacje do Oscarów w 14 kategoriach. Naprawdę warto!

Fotografia: lalaland.movie

Podobne Artykuły