KONKURS: Rozdajemy Boże Krówki – losowanie i wyniki

Browse By

Dzięki uprzejmości pani Aliny Kosakowskiej i firmy In Plus, właściciela Bożych Krówek, mamy wielką przyjemność zaprosić Was do pierwszego konkursu na łamach naszego portalu. Do wygrania 10 zestawów Bożych Krówek w torbach po 200 g każdy, z logo ŚDM i cytatami dwujęzycznymi na opakowaniu, po polsku i angielsku. Wystarczy polubić na Facebooku profil Bożych Krówek i udostępnić wpis z konkursem na swojej tablicy! Zwycięzcy zostaną wyłonienie na drodze losowania. Konkurs potrwa do środy, 2 listopada, do godziny 20:00.

O Bożych Krówkach

Pyyyyyszne cukierki z przesłaniem. Wyjątkowa konsystencja, kruchość i smak. Świetna estetyka, myśli Świętych na opakowaniu każdej Krówki. Jak najbardziej trafione połączenie produktu dla ciała i ducha! Więcej o idei cukierka i możliwość jego zakupu na www.bozekrowki.pl.

AKTUALIZACJA 2 listopada 2016 roku

Podajemy listę osób wytypowanych do udziału w losowaniu Bożych Krówek. Nasz wpis na temat konkursu dotarł do niemal 10 tys. osób, a prawie 100 osób stanie do końcowej rywalizacji o Krówki. Brawo!

LISTA OSÓB (PDF)

Jeśli kogoś ze zgłoszonych do konkursu brakuje na liście, prosimy o wiadomość do najbliższego piątku, 4 listopada, do godziny 22:00. Losowanie nagród planowane jest na najbliższy weekend.

AKTUALIZACJA 7 listopada 2016 roku

Poniżej film z losowania Bożych Krówek. Osoby, które zwyciężyły prosimy o kontakt w celu umówienia odbioru nagród. Piszcie na jeden@1duch.pl. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie i gratulujemy szczęśliwcom :)!

Dla tych, którzy nie lubią emocji i nie będą oglądać filmu z losowania…

Fotografie: BożeKrówki.pl | Muzyka do filmy: http://www.bensound.com.

Podobne Artykuły