Nieodpłatnie pomagam zdalnie

Browse By

Wiesza Ci się system? Twój Internet „zamula”, że aż miło. Denerwują Cię reklamy podczas przeglądania Internetu? Chciałbyś, żeby Twój komputer działał szybciej, ale nie wiesz jak to zrobić? Myślisz o zainwestowaniu w nowy sprzęt, ale jesteś zielony jak żabka na trawie? Nie jesteś orłem w sprawach informatyki, technologii, ITp.?

Nie bój się. Bo pojawił się On. Super M. Pomoże Ci w trudnej, komputerowej sytuacji. Rozwiąże Twoje problemy albo wskaże gdzie szukać pomocy. I to za darmochę. Null. Zero. Nic. Nichts. Der kein bisschen. Pomoże Ci zdalnie – czyli że nie wychodząc z domu iż… ani Ty, ani On. Dzwonisz do niego, jak masz numer lub piszesz do niego, jak nie masz numeru. Musisz tylko zaufać, że chłopak zna się na rzeczy. A że to lubi… No lubi. Widziałeś przecież 1Duch.pl – jakie ładne, estetyczne. Cały dział Technologie tam jest. Konto na Facebooku – bajka. I ma nawet Pinterest, Google+, Twitter, czy Instagram. Ha!

Za darmochę! Oh, ę! Naprawdę. No ale może by się jakoś odwdzięczyć, jak już pomoże… Jeśli jesteś pobożny, to pomódl się. Jeśli z Kościołem Ci na bakier, to się nawróć! 😉 A jeśli już musisz, możesz sprawić Mu niespodziankę. Lubi chałwy, pistacje i niestety colę.

Dla tych, co wolą wersję bez humoru…
Mogę pomóc nieodpłatnie w każdej komputerowej sprawie. Powinienem sobie poradzić w większości około-domowych problemów komputerowych. I to bez wychodzenia z domu. Przez telefon, Skype’a i/lub TeamViewer’a. Dzwońcie, piszcie, przekażcie kontakt znajomym.

Jeśli chcesz, bym pomógł Ci zdalnie, pobierz TeamViewer w wersji portable i uruchom go. Skontaktuj się ze mną i podaj mi swoje ID i hasło.

team_viewer_glowne_okno

Fotografie: pixabay.com, Andrew Martin, CC0 / teamviewer.com.

Podobne Artykuły