SendIT – tani, sprawdzony kurier i paczkomat

Browse By

Istnieje sprawdzone rozwiązanie dla osób nie mających działalności gospodarczej, a chcących tanio i szybko nadawać paczki kurierskie albo korzystać z systemu Paczkomatów. Szczególnie przydatne może okazać się ono w czasie przedświątecznych zakupów i wysyłek.

SendIt to pośrednik usług kurierskich i pocztowych współpracujący z firmami: DPD, UPS, Poczta Polska i InPost (właściciel Paczkomatów). Dzięki obsłudze rzeszy odbiorców SendIT jest w stanie wynegocjować dobre stawki u przewoźników i oferować korzystną cenowo usługę dla swoich klientów. Paczkomat za 8,25 zł, czy paczka kurierska za niecałe 11 zł brzmią zachęcająco. Co najważniejsze stawki takie można uzyskać już przy wysyłce pojedynczych paczek. Pełna oferta zróżnicowanych usług znajduje się na stronach SendIT.

Rozpoczynając swoją przygodę z SendIT, należy najpierw zarejestrować się w systemie (można logować się kontem Allegro). Chcąc wysłać paczkę, klikamy Nadaj paczkę, wpisujemy dane nadawcy i odbiorcy paczki, informację o wymiarach i wadze przesyłki, wybieramy przewoźnika i opłacamy koszt wysyłki z wykorzystaniem szybkich płatności online. Gdy wpłata zostanie dokonana, otrzymamy w mailu list przewozowy do naklejenia na paczkę i ewentualnie protokół przekazania towaru, który dajemy do podpisania kurierowi. Dokumentacja ta dostępna jest również w panelu administracyjnym na stronach SendIT.

Osobiście korzystałem z usług SendIT, wysyłając paczki kurierskie za pośrednictwem firmy DPD i nadając przesyłki w Paczkomacie. W przypadku DPD, kurier sam odbierał towar z miejsca nadania, które wskazywałem. Przesyłki w Paczkomacie nadawałem samodzielnie. W jednym i drugim przypadku towar zawsze dostarczano szybko i bezproblemowo. Nie korzystałem jak dotąd z usług Poczty Polskiej i UPS w SendIT.

Na koniec należy nadmienić, że SendIT jest zintegrowany z systemem Allegro, co ułatwia handlującym na Allegro wysyłanie paczek do swoich klientów. Firmom może też przydać się funkcja importu danych z plików *.csv.

Dzięki SendIT nadamy łatwo i tanio przesyłkę nie tylko do Polski, ale i do wielu krajów europejskich.

Fotografie: Facebook.com/SenditPoland | Sendit.pl

Podobne Artykuły