Produkty Xiaomi i platforma AliExpress

Browse By

Choć zwykle staram się wybierać i promować polskie produkty z polskich sklepów, czasem zdarza mi się kupić coś, co nie jest ani polskie, ani nawet kupione w Polsce.

Chcę dziś polecić produkty chińskiego! koncernu Xiaomi. Nie każdy wie, że firma jest 3. największym producentem smartfonów na świecie, po Samsungu i Apple. Nie dziwię się jednak, gdyż produkty Xiaomi przy wysokiej jakości podzespołów sprzedawane są w dużo niższych cenach, niż podobnej klasy towary konkurencji. W polskim Internecie, z pomocą Google, znaleźć można wiele recenzji produktów Xiaomi. Sam używam dwóch: smartfona Xiaomi Redmi Note 2 oraz słuchawek Xiaomi Piston V3. Aktywnym użytkownikom chodników z pewnością spodoba się też opaska Mi Band, a w kolejce hitów jest jeszcze Mi Box (przystawka do telewizora z systemem Android, która uczyni z naszego TV super ekstra Smart TV, umożliwiając przeglądanie Internetu, oglądanie filmów, czy zabawę przy grach) i bezprzewodowe głośniki Xiaomi Mi Bluetooth Speaker.

Wszystkie produkty Xiaomi można kupić na chińskiej platformie zakupów AliExpress, tzw. chińskim Allegro (nota bene mówi się, że wystawione na sprzedaż Allegro może kupić właśnie AliExpress 🙂 ) . Na Ali sam dokonywałem zakupów kilkukrotnie. Zainteresowanie portalem wśród polskich użytkowników jest tak duże, że jego właściciele umożliwili Polakom płatność online w złotówkach z wykorzystaniem systemu DotPay. Jeśli ktoś z czytelników chciałby przekonać się, jak wygląda handel z naszymi kolegami po drugiej stronie świata, chętnie pomogę przy pierwszych zakupach z Chin. AliExpress to masa produktów w dobrych cenach, przy często darmowej przesyłce i programie ochrony kupujących.

Fotografia: mi.com.

Podobne Artykuły